Особиста Інформація

Мої переваги

  • 1. Понад 10 років досвіду
  • 2. Понад 100 виграних справ
  • 3. Понад 10 млн. відшкодованих коштів
Панчук Юрій Григорович aдвокат

Про мене

Моє кредо - перш за все - Інтереси Клієнта. Головні принципи у наданні юридичної допомоги – це чесність та професіоналізм, збереження етики адвоката.

Надаю весь спектр юридичних послуг, адвокатський захист як для населення так і для бізнесу, тобто, займаються юридичними питаннями відносно допомоги громадянам, у яких виникли проблеми по цивільному, господарському, кримінальному, сімейному, трудовому, земельному, житловому, галузях права. Також маю значний досвід роботи у вирішенні так званої категорії «медичних справ», як цивільних, так і кримінальних.

Ви отримаєте кваліфіковану та високоякісну консультацію,гарантію конфіденційності усіх даних, супровід Ваших справ у судах всіх інстанцій, представлення Ваших інтересів у будь-яких державних та приватних структурах, позитивне вирішення Вашого питання у відповідності до поставленого завдання.

Вартість юридичних послуг адвоката: Адвокат має право на отримання винагороди (гонорару) за роботу, яку він виконує, а також на відшкодування фактичних витрат, пов`язаних з виконанням роботи.

Вартість юридичних послуг юриста та адвоката є договірною, формується в залежності від складності відповідної справи, та визначається при підписанні угоди про надання правової допомоги.

Досвід роботи: Як адвокат маю великий досвід участі в судових процесах з питань захисту прав та інтересів моїх клієнтів, при розгляді справ господарських та цивільних спорів. Більше ніж 90 % судових справ, за позовом моїх довірителів, були задоволені судами першої інстанції, підтверджені апеляційною та касаційною інстанціями.

До зустрічі!

З повагою Юрій Панчук!